Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı

Merhaba,
24 yaşında İstanbul’da yaşayan bir düğün fotoğrafçısı yım. Üniversitede hobi olarak başladığım fotoğraf hayatım, öğrenimim boyunca devam etti. Üniversite bittiğinde tek beklentim iş hayatımın renkli olmasıydı. Bilgisayar Programcılığı mezunu olduğum için sürekli ofis ortamında çalışmam gerekiyor oysa ben kendimi doğaya ait hissediyordum.. Bu yüzden üç senelik kurumsal hayatımı, takım elbisemle beraber çöpe atıp fotoğrafa yöneldim.

Fotoğraf çekmeye İstanbul sokaklarında başladığım için Tarlabaşından, Cihangire kadar İstanbul’un hemen hemen her semtini fotoğraflamışımdır. Bu yüzden klasikleşmiş mekanlar dışında bir yerlerde düğün fotoğraflarının çekilmesini isteyen çiftlerime oldukça geniş bir mekan yelpazesi sunuyorum. Tarz olarak genellikle doğal ışık kullanarak fotoğraf çekiyorum, ve  zor durumda kalmadıkça flash vb. ışık kaynakları kullanmıyorum.

Düğün Fotoğraf Çekimleri hakkında bilgi, görüşme için randevu, ya da herhangi bir konuda bilgi almak için benimle iletişime geçerseniz size memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Güncel düğün fotoğrafları için beni Instagram hesabımdan takip edebilirsiniz..

Düğününüzün en zor kısmı düğün fotoğrafçınızın seçimidir. Tekrarı olmayacak düğün çekimlerinizde hatırlamak isteyeceğiniz tüm anı saklayacak iyi bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var. Şimdi gelin, bizi bir de mutluluğunu paylaştığımızın kişilerden dinleyin…

Sinan & Hanife


sinan çabuker
Diğer Fotoğraflar için sabırsızlandığımızı söylememe gerek yok sanırım. Şaka bir yana bu organizasyonumuzun içerisindeki çok güzel planlı profesyonel olan bir bölümü de senin çekmiş olduğun fotoğraflardır. İşine olan saygından bize olan ilginden dolayı çok teşekkür ederiz.
Sinan Çabuker

Eda & Esat


esat kaya
Sevgili Ersin Aydın ve Gamze Demir hayatımızın en güzel ve mutlu gününü ölümsüzleştiren bu muhteşem karaler için arkadaşlığınız sıcaklığınız ve samimiyetiniz için çoook teşekkür ederim..
Eda Kaya

Esra & Uğur


uğur çağlar
Ersin ve Gamze hayatımın en özel gününü o kadar güzel ölümsüzleştirmişsiniz ki albümü gördüğüm andaki yüz ifademi görmenizi isterdim. Şahane bir iş çıkarttınız her şey için teşekkür ederiz. Aşkla, sağlıcakla kalmanız dilegiyle..
Esra Özmen

Sevil & Doğan


sevil alkoyak,doğan alkoyak
Ellerinize sağlık her biri ayrı ayrı bizi mutlu etti sizlerde arkadaşımız gibi bizimle tüm gün beraberdiniz bizim için özel olan bu anlar sayenizde mükemmel olmuş..
Sevil Alkoyak

Eda & Uğur


sevil alkoyak,doğan alkoyak
Kuruşu kuruşuna kadar helal olsun verdiğim para az bile. Bir sürü programla uğraşıp saçma sapan şeylere benzeten fotoğrafcılara inat seni en güzel anda yakalayabilmek için saatlerce uğraşan ışığı anı ayarlayıp yakalamak için dakikalarca ter döken güzel insan Gamze ve Ersin siz süpersiniz..
Eda Karaman

Gamze & Serhat


gamze-serhat-dugun-fotograflari

Herşey süperrrrdi duğun sürecimde en cok eğlendiğim gündü unutulmaz bi gun gecirdikkk sayenizde iyiki varsiniz iyiki sizi tanidikkk ????
Gamze Ak

Düğün Fotoğraf Çekimi Bilgi ve Rezervasyon için: info@ersinaydin.com.tr
İletişim: 0532 161 83 83
İnstagram: instagram.com/ersinaydinphotography

Filled Under : Blog