dugun-fotografcisi-ersin-aydin

Düğün Fotoğrafçısı

Merhaba,
28 yaşında İstanbul’da yaşayan bir düğün fotoğrafçısı yım. Üniversitede hobi olarak başladığım fotoğraf hayatım, öğrenimim boyunca devam etti. Üniversite bittiğinde tek beklentim iş hayatımın renkli olmasıydı. Bilgisayar Programcılığı mezunu olduğum için sürekli ofis ortamında çalışmam gerekiyor oysa ben kendimi doğaya ait hissediyordum.. Bu yüzden üç senelik kurumsal hayatımı, takım elbisemle beraber çöpe atıp düğün fotoğrafçısı olmaya karar verdim.

Fotoğraf çekmeye İstanbul sokaklarında başladığım için Tarlabaşından, Cihangire kadar İstanbul’un hemen hemen her semtini fotoğraflamışımdır. Bu yüzden klasikleşmiş mekanlar dışında bir yerlerde düğün fotoğraflarının çekilmesini isteyen çiftlerime oldukça geniş bir mekan yelpazesi sunuyorum. Tarz olarak genellikle doğal ışık kullanarak fotoğraf çekiyorum, ve  zor durumda kalmadıkça flash vb. ışık kaynakları kullanmıyorum.

Düğün Fotoğrafçısı olarak fotoğraf Çekimleri hakkında bilgi, görüşme için randevu, ya da herhangi bir konuda bilgi almak için benimle iletişime geçerseniz size memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Güncel düğün fotoğrafları için beni Instagram hesabımdan takip edebilirsiniz..

Düğününüzün en zor kısmı düğün fotoğrafçınızın seçimidir. Tekrarı olmayacak düğün çekimlerinizde hatırlamak isteyeceğiniz tüm anı saklayacak iyi bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var. Şimdi gelin, bizi bir de mutluluğunu paylaştığımızın kişilerden dinleyin…

Behlül & Köksal


behlül & köksal düğün fotoğrafları
Bu fotoğraf hayatımız boyunca bizim için en anlamlı fotoğraf olacak.Çünkü sen nikah şarkımızı bile bilmiyordun ve o gün bu fotoğrafı çektikten sonra “Bununla noktayı koysak olur mu?” demiştin.Oldu.Hem de çok güzel oldu.Ezgi’nin günlüğü “Hişt Hişt” şarkısını seçerkende “Karanlıklar içinde bir ışık var.” cümlesine olan inancımızdan seçmiştik.Bu fotoğraf “O ışık sizsiniz.” dedi.Bence sen dış çekim konusunda tercih edilebilecek en samimi insandın.Bizi kalıplara sokup zora ki pozlar çekmek yerine o an olanı yakalamak için verdiğin çabaya hayran kaldık.Biz fotoğraf çekimine 2 saat geç kalınca karşımızda suratı asık birini görmeyi bekliyorduk.Ama sen gülümsüyordun ve saatin kaç olduğuna havanın kararması ile zorlaşan çekime aldırış etmedin.Bence yeni evlenecekler senin boş gününü muhakkak yakalamalı.

Büşra & Medet


dilek & yusuf düğün fotoğrafları
İşinizde olan başarınız tartışılamaz İnstagramda ilk takip etmeye başladığımda nişanlıma şimdi eşim tabi bizim düğün fotoğraflarmızı ersin bey çeksin istiyorum demiştim vermiş olduğum kararın ne kadar doğru olduğunu albümün gelince bi kere daha anladımm. Sıcak kanlılığınız ve işinizde gösterdiğiniz özenden dolayı eşim ve kendi adıma çookk teşekkür ederim. Bir daha böyle özel bi an olursa ulaşacağım tek kişi sizsiniz.🤗 Albümlerime bayıldmmm. Düğünümden kalan en güzel hatıra olacaklar Allah yolunuzu açık etsinn😊😊😊
Büşra Karabul

Cemile & Mesut


dilek & yusuf düğün fotoğrafları
Çekim öncesi acaba rahat poz verebilir miyiz diye endişelerimiz bizi tedirgin etsede çekimin henüz başlarında bile bu endişelerimizi unuttuk. Sayenizde çok güzel bir çekim günü geçirdik. Hem eğlendirip hemde profesyonel bir çalışma çıkarttığınız için çook teşekkür ederiz AKTAN çifti olarak… Mükemmelsiniz 👍🏻
Cemile Aktan

Dilek & Yusuf


dilek & yusuf düğün fotoğrafları
İnternette gezinirken şans eseri yollarımız keşisti. Fotoğraf çekilmeyi cok sevdiğim halde hiç tanımadığım birine poz verirken acaba kasılır mıyım diye düşünmedim değil 🙂 ama tam aksine o kadar içten ve samimiydi ki hiç bitmesin istedik 🙂 Fotoğrafları gördükten sonra çok doğru bi karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Bakmalara ve paylaşmalara doyamadığımız bir sürü fotoğrafimız varrr 😍 Emeğine ve yüreğine sağlık…
Dilek Kaynak

Melisa & Uğur


melisa & uğur düğün fotoğrafları
@rsnydn emeğinize sağlık gerçekten bizim içimiz çok rahattı sizinle tanıştığımızda. Çekimlerde de inanılmaz eğlendik mükemmel oldu herşey 🙂 Teşekkür ederiz…
Melisa Özcan

Sinan & Hanife


sinan çabuker
Diğer Fotoğraflar için sabırsızlandığımızı söylememe gerek yok sanırım. Şaka bir yana bu organizasyonumuzun içerisindeki çok güzel planlı profesyonel olan bir bölümü de senin çekmiş olduğun fotoğraflardır. İşine olan saygından bize olan ilginden dolayı çok teşekkür ederiz.
Sinan Çabuker

Eda & Esat


esat kaya
Sevgili Ersin Aydın hayatımızın en güzel ve mutlu gününü ölümsüzleştiren bu muhteşem karaler için arkadaşlığınız sıcaklığınız ve samimiyetiniz için çoook teşekkür ederim..
Eda Kaya

Esra & Uğur


uğur çağlar
Sevgili Ersin, hayatımın en özel gününü o kadar güzel ölümsüzleştirmişsiniz ki albümü gördüğüm andaki yüz ifademi görmenizi isterdim. Şahane bir iş çıkarttınız her şey için teşekkür ederiz. Aşkla, sağlıcakla kalmanız dilegiyle..
Esra Özmen

Sevil & Doğan


sevil alkoyak,doğan alkoyak
Ellerinize sağlık her biri ayrı ayrı bizi mutlu etti sizlerde arkadaşımız gibi bizimle tüm gün beraberdiniz bizim için özel olan bu anlar sayenizde mükemmel olmuş..
Sevil Alkoyak

Eda & Uğur


sevil alkoyak,doğan alkoyak
Kuruşu kuruşuna kadar helal olsun verdiğim para az bile. Bir sürü programla uğraşıp saçma sapan şeylere benzeten fotoğrafcılara inat seni en güzel anda yakalayabilmek için saatlerce uğraşan ışığı anı ayarlayıp yakalamak için dakikalarca ter döken güzel insan Ersin siz süpersiniz..
Eda Karaman

Gamze & Serhat


gamze-serhat-dugun-fotograflari

Herşey süperrrrdi duğun sürecimde en cok eğlendiğim gündü unutulmaz bi gun gecirdikkk sayenizde iyiki varsiniz iyiki sizi tanidikkk ????
Gamze Ak

Düğün Fotoğraf Çekimi Bilgi ve Rezervasyon için: info@ersinaydin.com.tr
İletişim: 0532 161 83 83
İnstagram: instagram.com/ersinaydinphotography

Filled Under : Blog