fbpx

Saat Fotoğraf Çekimi

Önce güneşin belirli bir düzende doğup battığı keşfedildi. Daha sonra gölge boyuna göre zaman hesaplanmaya başladı. Daha sonra kurmalı saatler ve sonra mekanik saatler. En son olarak da dijital bir şekilde kolumuzda saati göstermek en hafif görevi olan, kalp atışımızdan adım sayımıza kadar her şeyi gösteren saat formunda teknolojik aletler taşımaya başlar olduk. Bilim ve teknolojinin ilerlemesiyle artık saati öğrenmenin çok kolay bir hale gelmesi aslında saatin hayatımızda bir aksesuar olarak yükselmesine sebep oldu. Artık telefonumuzun ekranında, bilgisayarımızda veya televizyonda her yerde saati kolayca görebiliriz.

Refleks olarak saati sorduklarında kolumdaki saate bakmak yerine telefonumu çıkaranlardanım ben mesela. Artık kolumuzdaki saatleri sadece görsel olarak çekici geldiği için takıyoruz. Bunlar bazen çok gösterişli ve pahalı saatler oluyor bazense günlük kıyafetimize veya göz zevkimize uyum sağlayan herhangi bir saat olabiliyor. Saati doğru göstermemesi bile bazen sorun olmuyor çünkü aksesuar olarak koldaki görevini yapması yeterli geliyor insanlara. Artık saatlerin işlevlerinden çok görüntüsüne göre seçilmesinden dolayı da büyük bir pazarlama alanı oluştu aslında. Satılan ürünlerin dijital ortamda hakettiği değeri görebilmesi için kaliteli fotoğraflarına ihtiyaç var.

Saat Fotoğrafı Ürün Çekimi

Saat fotoğraf çekimi oldukça hassas olan çekim türlerinden birisidir. Saatlerin parlama yapmaması, görüntünün netliği ve keskinliğinin iyi seviyede olması gerekir. Saat seçerken saatin tüm görsel detaylarına hakim olmak isteriz. Bu yüzden yakın plan çekimler yüksek kalitede olmalıdır. Beyaz bir arka planda saati müşteriye sunmanız incelemesi açısından ona kolaylık sağlar. Bir diğer konu ise alıcının saatin bilekte duruşu hakkında fikir sahibi olmak istemesidir. Saatin tarzına göre beraber çalışacağımız modeller de, seçme işlemini kolaylaştıracak bir diğer unsurdur.

Hediye seçenekleri arasında da favori aksesuarlardan birisidir saatler. Bu yüzden internet üzerinden yapılmak istenen hızlı ve kolay bir saat alışverişi için pazarlamanın ilk adımı yüksek kaliteli ve dikkat çekici fotoğraflardır. Saat fotoğraf çekimi ve mücevher fotoğraf çekimi  fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün çekimlerimizi instagramdan adresimizden incelemek için lütfen tıklayın.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.