fbpx

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi aslında adından da anlaşılabileceği gibi endüstriyel ürünlerin/makinelerin fotoğraflanması sürecidir. Aklınıza gelecek endüstrinin hemen hemen her kolunda bu ürünlerin satışı ve pazarlaması için yüksek kalitede fotoğraflara ihtiyaç duyarız. Endüstriyel ürünlerin fotoğraflanması için her işte olduğu gibi iki şeye ihtiyaç vardır. Profesyonellik ve iyi bir ekipmanlar bütünü.

Endüstriye Fotoğraf Çekimi Neden Önemlidir ?

Özellikle e-ticaretin büyük bir yükselişe geçtiği bu dönemde en önemli kozunuz ürününüzü detaylı bir şekilde tanıtabildiğiniz fotoğraflarınızdır. Ürünlerinizin fotoğraflanması ne kadar önemliyse ürünün çıkış yeri/üretildiği yerin de fotoğraflanması o kadar önemlidir. Üretim sürecinin fotoğraflanması ve detay parça fotoğraflarının çekilmesi etkilidir. Ürünün işlevini açık bir şekilde anlatacak tasarım görseller işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu fotoğraflarla bir satış kataloğu oluşturmak veya dijital ortamda markanızı pazarlamak da oldukça kolay hale gelecektir.

Kullanıcının merak ettiği bütün detaylara telefonundan tek tıkla ulaşabilmesini sağlamak ve bu netlikte olmak bizim tek hedefimizdir. Çektirdiğiniz fotoğrafları aynı zamanda markanızın tanıtım günlerinde, fuarlarda, sunumlarınızda, afişlerinizde ve daha bir çok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fotoğraflar yüksek kalitede olacağı için kullanım alanınız oldukça geniş olacaktır. Dekupesi ve renk detaylarıyla birlikte temiz hazırlanan bir iş olması da aynı derecede önemlidir. Dekupe işlemi, çekilen fotoğrafın bulunduğu zeminden belirli kesme teknikleriyle ayrıştırılarak düzenlenmesidir. Sonrasında beyaz bir arka plana yerleştirilir. Bu, görselde tek odak noktasının satacağınız ürün olduğu anlamına gelir ve ürünün en sade halidir. Bu yüzden işlemin uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle yoğun olarak Amazon internet sitesi için ürün çekimlerinde tercih ediliyoruz.

İşinde deneyim sahibi ekibimizle birlikte size endüstriyel ürün fotoğrafçılığı hizmetini en kaliteli şekilde sunacağımıza inanıyoruz.

Ürün çekimi örneklerimizi inceleyebilir, fiyat bilgisi için 0532 161 8383 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel ürün çekimi hizmetimizin dışında yemek, iç/dış giyim, paketli gıdalar. Tekstil ürünleri, mutfak ürünleri, aksesuarlar, kişisel çekimler, moda çekimleri, cast fotoğrafları, portre çekimler, life style çekimler ve profesyonel stüdyo fotoğraf çekimleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. İlginizi çekecek diğer yazılarımız Ürün Çekimi başlığı altında sizlerle.

Diğer fotoğraf işlerimize göz atmak için ürün çekimi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.