fbpx

Otel Fotoğrafçısı – Otel Fotoğraf ve Video Çekimi

otel-fotografcisi

Otel fotoğrafçısı, otelinizin lobi, bar, restaurant, spa, hamam gibi tüm iç ve dış alanlarının mimari çekimlerini yapan profesyonellerdir. Müşteriler, tatiller yada kısa seyahatler için kendilerine uygun oteli arama süreçlerinde en çok otel fotoğraflarından faydalanırlar. Bu fotoğraflar, otelin iç ve dış mekanlarını, odalarını ve havuzlarını müşteriye en doğru ve güzel şekilde göstermek için kullanılır. Otel fotoğrafçılığının fotoğrafçılığın başlıca amacı, otelin müşterilerine otel fotoğrafları ile tanıtılmasıdır.

Profesyonel Otel Fotoğraf Çekimi

Internet kullanımının yaygınlaşmasıyla başlayan otel fotoğrafçılığı, günümüzde olmazsa olmaz bir duruma gelmiştir. Bir otelde rezervasyon yaptırmadan önce herkes gibi ben de önce otelin fotoğraflarına bakarım. Bu noktada devreye giren otel fotoğrafçılığı, müşteriye otelin sunduğu imkanları göstererek otelde rezervasyon yapmaları için ilham veriyor. Özellikle görsellerin kalitesi ve çekiciliği müşterinin profesyonel bir işletme tarafından güvende olduğunu hissetmesine sebep oluyor.

Otel fotoğrafçılığı aynı zamanda otelin dijital platformlarda pazarlanmasında ve marka değerini artırmasında çok önemli bir rol oynar. Profesyonel bir fotoğrafçı ile çekilen kaliteli görüntüler, otelin müşterilerine güven sağladığı gibi otele de rekabetçi bir avantaj sağlar.

Otel ve konaklama tesisleri reklamlarını sosyal medyada sürekli görmekteyiz. Özellikle son zamanlarda epey popüler olan Bungalov tanıtım fotoğraf ve videolarını hepimiz biliyoruz. İnsanlarda dehşet bir merak uyandıran bu görsellerin altında çoğu zaman profesyonel bir fotoğrafçının dokunuşu olduğu bilinmelidir. Böyle bir işletme için, özellikle instagram gibi sosyal medya platformlarında verilen profesyonel reklamlar yardımıyla marka değerini yükselterek müşterilere ilham vermek en doğru adım olacaktır.Peki siz, işletmenizi daha görünür yapmak ve müşterileri kendinize çekmek ister misiniz? Profesyonel Otel Fotoğraf Çekimi için doğru adrestesiniz.Otel fotoğrafçılığı çekim ücretleri nasıl bir fotoğraf çekimi istediğinize göre değişmektedir (drone ile kayıt, video, fotoğraf ve diğer ekipmanlar).

Drone ile Otel Fotoğraf Çekimi

Drone ile otel çekimi, otelinizin konumunu ve çevresinde bulunan havuz alanlarını normal kameradan daha farklı perspektifle ve farklı açılarla fotoğraflanmasıdır. Profesyonel kamera ile yakalanamayacak açıların yakalanması ve görsel açıdan müşteriyi daha çok yakalayan bir sonuç ortaya koyması bakımından drone çekimleri oteller için özellikle önerdiğimiz çekim türlerinden biridir.
Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.