fbpx

Moda Fotoğrafçısı

Moda, üzerinize giydiklerinizden çok daha fazlası. Kimi zaman moda olmadığı iddia edilen eski birkaç parça bir araya gelerek yeni bir moda akımı yaratabilir. Moda çekimi de bu yeni akımın kimi zaman tüm dünyaya yayılmasına aracı olabilmektedir. Kimi zaman stüdyoda kimi zaman dış çekim olarak gerçekleştirilebilirler.

modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
amazon fotoğraf çekimi
modelli ürün çekimi
modelli ürün çekimi
ürün çekimi
ürün çekimi
moda fotoğrafçısı
moda fotoğrafçısı
moda-fotograf-cekimi
moda çekimi
moda çekimi
moda fotoğraf çekimi

Dergilerin, ajansların veya moda evlerinin en çok ilgilendiği alanlardan birisidir moda fotoğrafları. Kıyafetlerin yanında bütünleyici diğer araçların da çekimde rol oynaması moda fotoğraflarının ayrım noktasıdır. Yani fotoğrafın sanatsal yanı ağır basmalı. Tabi ki sanatsallığı ön plana çıkaracak olan şey aynı zamanda sanatçının bakış açısı ve hayal gücüdür. Moda fotoğrafçısı olmak bu özellikleri taşımayı gerektirir.

Kimler Moda Fotoğraf Çekimiyle İlgilenir ?

Giyim mağazaları, küçük butikler ve e-ticaret siteleri moda çekimlerine en çok ihtiyaç duyan sektör gruplarıdır. Tabi ki bu çekimlerin sosyal medyada, dergilerde, gazetelerde ve çeşitli internet sitelerinde reklam olarak kullanılması satış hacmine büyük bir katkı sağlamaktadır. Ürünü tasarlayan veya satışını yapan firmalar ürünün göz alıcı görünmesi için titizlikle model seçimi yaparlar. Seçilen model markanın tarzını en iyi yansıtabilecek şekilde seçilmektedir. Her marka alıcısına aslında bir yaşam tarzı sunmaktadır. Bu yüzden moda fotoğrafları aynı zamanda bir yaşam stilini satmanıza yardımcı olmaktadır.

Moda fotoğrafında alıcı kıyafetin ne denli güzel görünebileceğini görürse satın alma hareketi o kadar kolaylaşacaktır. Bu noktada daha önemli olan bir şey daha vardır ki ; o da ürünü taşıyabilen profesyonel bir model. Normal şartlarda bildiğiniz üzere ajanslarla anlaşmalı çalışan modeller için istenilen ücretler 2000 TL civarındadır. Biz kendi oluşturduğumuz profesyonel modellerden oluşan model kadromuzla size daha uygun fiyata bir hizmet sunuyoruz. Bizi aradığınızda istediğiniz çekim için en uygun modele beraber karar veriyoruz. Moda çekimlerinde tecrübeli ekimizle size hizmet vermekten keyif duyacağız.

Moda çekimi fiyatları hakkında bilgi almak için e-mail, whatsApp veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Hizmetlerimize Göz Atın:

  1. Modelli Ürün Çekimi
  2. Kişisel Fotoğraf Çekimi

Diğer fotoğraf işlerimize göz atmak için ürün çekimi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Atakent Fotoğrafçı – Halkalı Fotoğrafçı Ersin Aydın Fotoğraf Stüdyosu

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Rezidans B5 Blok Dükkan No:5 Atakent / Küçükçekmece

Hemen Ara! 0532 161 8383
Whatsapp’tan Bize Yazın!

Menü