fbpx

Modelli Ürün Çekimi

Modelli ürün çekimi, yapılan işler arasında ürün tanıtımı açısından en çok dikkat çeken tarzlardan birisidir. Özellikle giyim ve aksesuarların bir modelin üzerinde fotoğraflanması kullanıcının alış hareketini hızlandırır. Alacağı kıyafetin üzerinde nasıl duracağını, nasıl kombin yapabileceğini görür. Yine aynı ürünün saç rengine, ten rengine uyum sağlayıp sağlamadığına bile karar verebilir. Bu yüzden birinci odak kaliteli çekim, ikincisi de profesyonel bir modelin varlığıdır. Modelli çekimlerde tanıtacağımız ürünleri stüdyoya müşteriler getirebilirler veya kargo ile gönderebilirler. Dış giyim ve iç giyimde en çok tercih edilen çekim tarzı modelli çekimdir. Bunun yanında plaj havlusu, banyo havlusu gibi tekstil ürünleri de modelli çekime uygundur.

Tekstil Ürün Çekimi

Nelere Dikkat Edilmeli ?

Tanıtımı yapılacak ürün kendisiyle bağıntılı bir ortamda çekildiğinde daha güzel sonuçlar ortaya çıkabilir. Montu soğuk veya karlı bir ortamda çekmek veya plaj havlusu için plaj çekimleri. Spor giyim için bir spor salonu kullanmak veya yürüyüş parkurunda çekim yapmak. Firmanın seçeceği tamamlayıcı aksesuar veya tamamlayıcı giyim ürünleri de bu çekimlerde büyük rol oynamaktadır. Plaj havlusunun modelin üstünde çekiminde bir güneş gözlüğü veya çekici bir plaj şapkası kullanmak bile büyük fark yaratacaktır. Modelin çekimden önce dinlenmesi olması da önemli bir unsurdur. İyi bir uyku almış olması fotoğraflarda yüzünün yorgun görünmemesi ve cilt renginin soluk olmaması açısından önemlidir. Aynı zamanda çok soğuk veya çok sıcak bir ortamda beklememesi de yine çekim performansı açısından önemsenmesi gereken durumların başındadır. Bunların hepsine dikkat edildiğinde ortaya iyi sonuçlar çıkacaktır.

Ürünlerinizin tarzına göre seçeceğiniz model konusunda size geniş bir yelpaze sunuyoruz. Ajanslara bağlı modellerle çalıştığınız zaman ücretlerin yukarı fırladığını da unutmamak lazım. Bu yüzden kendi oluşturduğumuz bağımsız model kadromuzla da size hizmet sunuyoruz. Tercihe göre beyaz arka fonda yaptığımız stüdyo çekimlerimizde tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Farklı fonlar ve modelli diğer çekim seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki ürününüzün daha çekici görünmesi üstte iyi taşınmasına bağlıdır. Modelli ürün çekimi fiyatları için e-mail, whatsApp veya telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram üzerinden çekimlerimizi incelemek için tıklayınız.

Modelli yapılabilecek ürün çekimi kategorilerimize göz atın;

Dekorlu,Still Life Ürün Fotoğraf Çekimi

Saat Fotoğraf Çekimi

Takı Fotoğraf Çekimi

Ayakkabı Fotoğrafı Çekimi

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.