fbpx

Ersin Aydın Kimdir?

Küçükçekmece Atakent’te bulunan stüdyomuz, işletmelere özel prodüksiyon işlerinin yanı sıra PixelWorks markası altında sosyal medya yönetimi, SEO, Google Ads ve dijital pazarlama alanlarında hizmetler sunmakta; alanında uzman bir ekiple işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir.

Nasıl Fotoğrafçı Oldum?

Küçüklüğümden beri teknoloji ve yazılım alanlarıyla ilgilenen biriydim. O yaşlarda, basit düzeyde kod yazmak ve sonuçlarını görmek oldukça keyifli ve ilginç gelmişti. Ancak ilerleyen yıllarda, bu aktivitenin stresli bir ortam yarattığını fark ettim. Üniversite yıllarında başlayan fotoğrafçılık serüvenimin ise gerçekten asıl mesleğimin bu olması gerektiğini gösterdi ve kendimi bu alanda geliştirmeye başladım.

Mimari olarak görülmemiş yerleri fotoğraflamayı ve farklı kültürleri tanımayı çok seven biriydim. Bu yüzden İstanbul’un en güzel semtleri değil, en aykırı semtlerinde fotoğraf çekmek daha çok hoşuma gidiyordu. İlk yıllarda Tarlabaşı, Dolapdere, Hacı Hüsrev, Kasımpaşa gibi İstanbul’un en belalı semtlerinde sürekli fotoğraf çekiyordum. Bu semtlerde çektiğim fotoğraflarla birçok yerel ve ulusal ödül aldım. Ancak, bir üniversite öğrencisi için bu hobi oldukça pahalıydı. Satın almam gereken ekipmanlar çok pahalıydı ve istediğim fotoğrafları çekebilmek için bu ekipmanları almak zorundaydım. Artık gerçekten bu işten para kazanmak zorundaydım ve kendimi tam anlamıyla hazır hissettiğimde, internet sitemi kurup iyi bir portfolyo oluşturup düğün fotoğrafçılığı kariyerime başladım.

Fotoğraf Sanatı ve Sosyal Medya Ajansı

Sekiz yıl boyunca düğün fotoğrafçılığı yapmanın ardından, birçok kurumsal firmanın fotoğraf danışmanlığını üstlendim. Bu süre zarfında, ticari amaçla fotoğraf çektirmek isteyen birçok işletme bana ulaşıyordu. Bu talepleri karşılamak amacıyla, hem düğün fotoğrafçılığı kariyerime devam ediyor hem de kurumsal çekimler yapıyordum.

Geçmişte dijital reklamcılık alanındaki tecrübelerimle birlikte, birkaç müşterimden gelen teklifler doğrultusunda, mevcut ekibimle birlikte birçok prodüksiyon işine imza attık. Bu sürecin sonunda PixelWorks sosyal medya ajansımızı kurduk. Şu an, fotoğrafçılık ve dijital pazarlama alanında yetiştirdiğim güçlü ekibim ile birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çalışmalarımı Yönlendiren Vazgeçilmez Değerler

Her müşterimizin fotoğraf çekimi sürecini unutulmaz kılmak için kişiye özel bir müşteri deneyimi sunmaya odaklanıyoruz.

01

Mükemmeliyetçilik

Sürekli öğrenim ve gelişme üzerine vizyonumuzla kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştiriyor ve müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite standartlarına olan bağlılığımızla mükemmeliğe ulaşmayı hedefliyoruz.

02

Kalite

Her aşamada detaylara odaklanarak, estetik ve teknik mükemmeliği bir araya getiriyor ve müşterilerimize yüksek kaliteli ve özgün fotoğrafçılık hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

03

Yaratıcılık

Her müşterinin benzersiz hikayesini yaratıcılığımızla profesyonel bir şekilde ifade ederek, kişisel bir dokunuş katıyor, yaratıcılığı destekleyerek sıradışı ve etkileyici çekimler yapmaya odaklanıyoruz.

Profesyonel fotoğrafçılık konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Birlikte çalışalım!

İşinize,  Anılarınıza Profesyonel Bir Dokunuş Katmak İstiyorsanız, Bizimle Çalışabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.