fbpx

Mücevher Fotoğraf Çekimi

İlkel sanatın ilk ürünlerindendir takılar. Bilinen en eski mücevher bundan yaklaşık yüz bin yıl önce yapılmıştır.  Milattan önce insanlar takılarını deniz kabuklarından veya hayvan dişi gibi parçalardan yapıyorlardı. Daha sonra değerli madenler bulundukça ve insanlar bunları işlemeyi öğrendikçe zamanla kuyumculuk sektörü oluştu. İlk mücevher de aynı şekilde hayvan derisi üzerine geçirdikleri deniz taşlarından üretilmiştir. Takılar artık gümüş ve altın ağırlıklı yapılan aksesuarlardı. Bu aksesuarlar hayatımızda o kadar büyük bir yer kaplamaya başlamıştı ki çiftler hayatlarını birleştirirken parmaklarına hayatı boyunca çıkarmayacağı mücevherler takmaya başlamıştı. Bunu birbirlerine karşı bağlılıklarının bir simgesi olarak adlandırmaya başladılar. Hiç şüphe yok ki zarif ve pahalı bir hediyeden bahsediyorsak mücevherler bunun için ilk akla gelen seçenektir. Mücevher fotoğraf çekimi.

Günümüzde pek çok insan için tutku haline gelmiş lüks ürünlerdir. Şıklığı yansıtacak en önemli parçalardan bir tanesi olunca da seçmesi bir o kadar zor oluyor. Mücevherin kusursuz bir fotoğrafını görmek alma isteğimizi iki katına çıkartabilir. İşte mücevher fotoğraf çekimi  bunun için vardır. Seçim yaparken en önem verdiğimiz konulardan birisi de ürünün tende nasıl durduğu olabilir. Bu yüzden boyunda, bilekte duruşunu da seçenekler içerisinde mutlaka görmek isteriz. Aynı zamanda ürün detaylarını net bir şekilde gördüğümüz beyaz fon üzerinde yakın çekimlere her zaman ihtiyacımız vardır.

Mücevher fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığında zorlayıcı ve zaman alan çekim türlerinden bir tanesidir. Elinize ulaşan kusursuz fotoğraflar  ürünün parlama yapmadan çekilebilmesiyle yakından alakalıdır. Bunu başarıyla tamamladıktan sonra renk ve netlik gelir. Doğru lens seçimi, doğru teknik ayarlamalarla ürününüzü olduğu gibi hatta olduğundan daha göz alıcı göstermeye başarırız. Bunun sonrasında da sizin isteğiniz doğrultusunda -genelde kusursuz bir sonuç için çok gereklidir- dekupe işlemlerini de photoshopla kusursuz bir şekilde tamamladıktan sonra fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Çekim detayları ve tercih edeceğiniz hizmetlerimize göre mücevher fotoğraf çekimi fiyatlarımız değişmektedir. İletişim bilgisi için lütfen tıklayın.

Saat fotoğraf çekimi için ilgili yazıya göz atın : saat fotoğraf çekimi

İşlerimize göz atmak için instagram sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.