fbpx

Drone Çekimi – Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi

4K ve Full Hd görüntü ihtiyaçlarınız için drone adı verilen hava araçları ve ona gimbal- stabilizer taşıyıcılar ile bağlanan kamera, lens gibi ekipmanlar ile havadan görüntü alma işlemine drone çekimi denir. Günümüzde oldukça tercih edilen ve adeta trend haline gelmiş teknolojinin bir parçasıdır. Bu çekimleri gerçekleştirmek için drone adı verilen yani diğer adı insansız hava aracı olarak da bilinen araçtan fayda sağlanmaktadır.

Drone kullanımının artıları oldukça fazla olup, insanlarda farklı bir bakış açısı oluşturmaktadır.. En büyük artılarından biride sabit açılardan çekim yerine 90 derece açı ile istenilen sonuçlara ulaşma imkanı verip çekimi daha kaliteli hale getirmesidir.

Biz ersinaydin.com.tr olarak müşterilerimiz tarafından talep edilecek olan reklam filmleri ,klip çekimleri, düğün klipleri ve çekimleri gibi birçok alanda drone çekim hizmetini vermekteyiz.

Öncelikle drone çekimleri yapılmadan önce müşterinin isteğine göre neyin nasıl çekileceği, ekip olarak iyi bir analizden sonra planlanmalıdır. Bu aşamada müşterinin vermek istediği mesajda oldukça önemlidir. Müşterinin istediği çekimin havadan çekim türüne uygunluğuna bakılır ve en iyi şekilde doğru görüntüler servis edilir. Firmamız bu hususta oldukça kaliteli görseller sunmaktadır. Bir çok alanda profesyonel çekimler yaptığımız gibi, drone çekiminde de oldukça emin adımlarla ilerledik. 4k çözünürlük ile havadan yapılan çekimler profesyonel kurgu ile editlenir. Tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra kayıt en güzel haliyle müşterilerimize servis edilir.

Drone Çekimlerinde 4 Adım Formulü

1-Müşteri ile bilgi alışverişi, çekim yerlerine karar ve konuların belirlenmesi ilk adımımız!

İsteklerini dinler ve pazarlama stratejilerini inceleyerek doğru bir plan çizeriz ve buna göre hareket ederiz.Çekim alanlarımızı ve konu başlıklarımızı belirler, en iyi şekilde, en ideal süreçte ,en iyi ürünü ortaya çıkarmak için çalışmalara başlarız.

2-Bilgilere iyice hakim olup, buna göre bir senaryo metnin oluşturulması;

Hedeflerinizi analiz ederek ; üretilecek doğru içerik, metin yazarlarımız tarafından doğru mesajlar ile ilgili kitleye direkt ulaşabileceğiniz iletişim kanallarını kullanarak sizi müşteri kitlenize ulaştırıyor.

3-Ekipman belirleme ve yola çıkma;

Belirlenen plan kapsamında, oluşturulan proje sonrası profesyonel ekibimiz, projeye uygun olan ekipmanlar ile uygulama aşamasına geçer ve sahaya çıkar.

4-Kurgu ve Görsel Efekt Aşamalarının Tamamlanması;

Alanında uzman kurgu ekibimiz tüm isteklerinizi ve isteklerinizden ötesini en kısa sürede, üst düzey kalitede çıkan ürüne uygulayıp sizlere sunuyor.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.