fbpx

Reklam Fotoğraf Çekimi

‘ Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır. ”

1450’lü yıllarda matbaanın icadıyla birlikte basılı olarak da hayatımıza giren reklamlar artık hayatımızın her yerindeler. Sözlü reklamlardan sonra basılı reklamlar, daha sonrasında gazete ve dergi, daha sonrasında radyo ve tv. En son olarak da bilgisayarlarımızda, sosyal medyada, dijital panolarda görmeye başladık reklamları. Yani görmek istememe seçeneğimiz ortadan kalkmış durumda. Bir bilgi kaynağına ulaşmak için, internette herhangi bir siteye girdiğimizde veya bir uygulamada zaman geçirirken. Sürekli reklama maruz kalıyoruz.

Bu yüzyılda insana ulaşmanın en kolay ve etkili yolu çeşitli görsel mesajlarla satın alma düşüncesi yaratmaktır. Dolayısıyla da iyi bir reklam çalışması yapmak istemek kaçınılmaz hale geliyor. Gün içinde kullandığımız toplu taşıma araçlarının ekranları, billboardlar, dergiler, gazeteler, binaların yola bakan cepheleri. Şu an muhtemelen kafanızı çevirdiğinizde karşılaşacağınız nesnelerin birden fazlasının üzerinde reklam görmeniz mümkün. İşte o reklamların büyük bir kısmı fotoğrafçılıkla yakından ilişkili dolayısıyla bu kalabalığın içinde sivrilebilmek, fikir aşamasından sunum aşamasına kadar çok iyi bir iş çıkarmaya bağlı. Eğer reklamda insan figürüne yer veriliyorsa o kişiyi reklamın hikayesine uygun bir karakterde seçmek gerekir. Aynı zamanda kişinin ifadelerinin ve duygularının fotoğrafa iyi aktarılması gerekir. Yani aslında çekicilikten sonra önemli olan noktalardan bir tanesi de inandırıcı olmaktır. Karşı tarafa doğru mesajı verebilmek ve olumlu düşünceler uyandırmak esas hedeftir.

Profesyonellerle Çalışın

Fotoğraflarınız en iyi kalitede ve canlı renklere sahip olmalı. Bunun yanında netlik ve keskinlik değerleri, ışık ayarlamaları karşıdan bakıldığında göz alıcı olmalı. Profesyonel reklam fotoğrafçılığı hizmeti hakkında fiyat bilgisi almak ve detaylı görüşme yapmak için bize 0532 161 8383 buradan ulaşabilirsiniz.

Markaların reklamını yapmak için başvurduğu diğer fotoğrafçılık hizmetleri ;

Dekorlu, Still Life Ürün Fotoğraf Çekimi  ( Bu fotoğraf tekniği için yaşamın içinden karelerle ürünü tanıtma sanatı diyebiliriz. Ürününüzün kullanım alanları müşterilerinize kolay anlatabilmek için etkili bir yöntemdir. )

Modelli Ürün Çekimi ( Çalıştığımız profesyonel modellerin portfolyolarını sizinle paylaşıyoruz, kiminle çalışacağımıza beraber karar veriyoruz. )

Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi

Instagram sayfamızı incelemeniz için buraya  bırakıyorum.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.