fbpx

Yemek Fotoğrafçısı

yemek-fotografcisi

Fotoğrafçılık mesleğinin son derece iştah açan bir dalı Yemek fotoğrafçılığıdır. Restoranınızda sergilediğiniz leziz menüleri fotoğraflamak ve çeşitli mecralarda tanıtımını yapmak eminiz ki müşterilerinizin de iştahını kabartır. İnsanlar artık satın alacağı ambalajlı yiyeceklerin ve ona sunulan yemeğin ona her haliyle çekici gelmesine ihtiyaç duyuyor.

Bu ihtiyacın ortaya çıkmasında sınırsız seçeneğimizin olması yatıyor. Ben de çeşitli pazar yerlerinden sipariş verirken yediğim yemeğin yorumlarının yanında mutlaka nasıl göründüğüne bakarım. Yeni piyasaya sunulan ürünlerde de satın alma isteğinin oluşması için gerekli olan şeyler var. Ürünün özenli bir ortam ve hoş bir konseptle önümüze sunulması ürünü bir adım öne geçiriyor. Un satışı yapacaksanız ürününüzü sergilerken, o undan yaptığınız bir ekmeğin de eklenmesi ürününüze doğallık katacaktır. Artık e-ticaret sektöründe de ürün görselleri, fotoğraf çekimi büyük önem kazandı.

Her Yer Yemek Fotoğrafı !

Sosyal medyada İnstagram gibi fotoğraf paylaşım sitelerinde yemek fotoğraflarını sıklıkla görmekteyiz. Ağzımız sulana sulana tatlıların üstüne saçılan fındık, fıstık, çikolataların; yemeklere dökülen sosların videolarını izliyoruz. Bu video ve fotoğraflar için çoğu işletme özel fotoğrafçılarla çalışmakta. Yemek fotoğraflarını güzel bir konsept oluşturup çekimi tamamlayıp. Müşterinin ürünü almaya ve tadına bakmaya daha istekli hale geleceğini hepimiz biliyoruz. Günlük temel ihtiyaçlarımızdan biri olan yemek yemek günde üç bazen de ek gıdalarla üçün üzerine çıkan bir eylemdir. Yemek yeme kararını vermemiz anlık olarak gelişebileceği için karşımıza çıkan fotoğraflardan etkilenmemiz çok olasıdır. Bazen sırf keyif için hepimiz yemek sitelerinde dolaşırız. Meslekte en keyif aldığımız noktalardan biri yemeklerin hazırlanış aşamalarını izlemek.. Pek çok mecrada öne çıkmak için işin içine profesyonellik katmak olmazsa olmazdır. Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi için doğru adrestesiniz.

Yemek fotoğrafçısı fiyatları nasıl bir çekim istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Stüdyo ortamında yaptığımız fotoğraf çekimleri ve konseptli çekimler yada isteğe göre beyaz fonda çekim yaptırma imkanına sahipsiniz. Fotoğraflarınızın düzenlemelerini yapıp en kaliteli şekilde kısa sürede size ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki işlerimize göz atabilir, bize e-mail, whatsApp ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Diğer fotoğraf işlerimize göz atmak için ürün çekimi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.