fbpx

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Ayakkabılar, başlarda sadece ayağımızı korumak amacıyla icat edildiler. İcadı tarih öncesi çağlara dayanmaktadır ve günümüze gelene kadar sayamayacağımız çok çeşide ve kategoriye sahip olmuşlardır. Günlük kullanıma uygun ayakkabılar, yürüyüş ayakkabıları, koşu ayakkabıları, plaj ayakkabıları, topuklu ayakkabılar, tırmanış ayakkabıları, yağmur botları, kar botları, ortopedik ayakkabılar ve hatta deniz ayakkabıları gibi saymakla bitmeyecek kadar çok çeşide sahipler. Bu çeşitliliğin ortasında seçim yapmak son derece zor ve zahmetli bir iş. Ayakkabı sektörünün ne kadar büyük olduğunu düşünürsek satıcı için de satış ve tanıtım yapmak bir o kadar zor. Dünyada isim yapmış ve ülkemizde de popüler olarak giyilen bir kaç tane ayakkabı markası var. Bu markalara baktığımız zaman kullanıcı yorumları ve marka güvenilirliğinin yanında ; markaların ilgi çekici reklamları da ön planda. Video çekimleri ve fotoğraf çekimleri son derece kaliteli ve ilgi çekici. Ayakkabının görsel unsurlarını, iç ve dış görsel unsurlarını kolayca kavrayabileceğimiz şekilde yapıyorlar reklamlarını.

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi Ayakkabılar günlük hayatımızda üstümüzde taşıdığımız en önemli parçalardan bir tanesidir. Konforlu olmaları, güzel görünmeleri bizim için çok önemlidir. Genelde aldığımız zaman uzun ömürlü olmasını isteriz bu nedenle ayakkabı alırken son derece seçici davranırız. Ayakkabıları seçerken dikkat ettiğimiz görsel unsurları arasında ayakkabının dış yüzeyinin nasıl göründüğü çoğu insan için birinci sıradadır. Daha sonra tabi ki bizim ayağımızda nasıl duracağına dair bir izlenime sahip olmak isteriz. Bu noktada modelli bizim için işi daha kolay kılar. Yüksek kaliteli ve doğru ışık kullanılarak yapılmış bir çekim bizi bu konuda oldukça tatmin eder. Özellikle online alışverişlerde ayakkabı yüzeyini, tabanını ve desen detaylarını kolayca inceleyebiliriz. Tabi çekilen fotoğraflar buna imkan veriyorsa. Ayakkabı çekiminde de diğer ürün çekimlerinde olduğu gibi farklı seçeneklerle hizmet veriyoruz. Sade fonda modelli/modelsiz ayakkabı çekimi, ayakkabı dış çekimi, still life ayakkabı çekimi, modelli ürün çekimi gibi seçenekleriniz mevcut. Siz hangisinin size uygun olduğuna karar verin, biz çekelim !

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi fiyatları ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Çalışmalarımızı instagram sayfamızdan incelemek için tıklayın.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.