fbpx

Kişisel Fotoğraf Çekimi

Otel fotoğrafçısı, otelinizin lobi, bar, restaurant, spa, hamam gibi tüm iç ve dış alanlarının mimari çekimlerini yapan profesyonellerdir. Müşteriler, tatiller yada kısa seyahatler için kendilerine uygun oteli arama süKişisel fotoğraf çekimi dış mekan veya stüdyo ortamında yaptırabileceğiniz kendinize özel fotoğraf çekimleridir. Hepimiz iyi göründüğümüz profesyonel fotoğraflarımızın elimizde bulunmasını isteriz. Kimimiz bunu sadece instagrama yüklemek için yaparız, kimimiz youtube kanalımızda banner olarak kullanırız. Bazen de kendi blog sayfamızda kullanırız bu fotoğrafları. Özellikle yaptığımız işe göre kendimize bir imaj oluşturmak istiyorsak uygun konseptlerde kişisel çekimler yaptırabiliriz. Nerede kullanacağınıza bağlı olarak beraber bir mekan belirleyebiliriz. Böylece stüdyo ortamında sizin için farklı konseptler oluşturarak da isteğinize kolayca ulaşabiliriz. Daha önce stüdyoya gelen ve iş profillerinde kullanmak için çekim yaptıran müşterilerimiz oldu. Bu geri dönüşlerin çoğu olumlu yöndeydi. Tabi ki geri dönüşler bizim için çok değerli. Alanı iyi değerlendirip gerekli ışık ayarlamaları ve poz yönlendirmeleriyle istedikleri gibi görüntüler elde edebilmelerini sağladık.

Bazen sadece sizi iyi anlayan ve tam da görünmek istediğiniz açıdan sizi fotoğraflamasını istediğiniz birine ihtiyaç duyarsınız. O noktada da bir profesyonelle çalışmak istersiniz. Bunun için zamanını ve enerjisini size odaklamış bir fotoğrafçıyla çalışmak istediğinizi biliyoruz.

Bildiğiniz gibi günümüzde sosyal medyadan para kazanabilmemize neden olan yeni bir meslek ortaya çıktı; influencerlık. Sosyal medya üzerindeki takipçi sayıları ve girdiği içerikler influencerlar için ne kadar önemliyse, hayat tarzını yansıtan kişisel fotoğrafları olması da bir o kadar önemli. Dikkat çekmek ve güncel kalmak bir numaralı öncelikleri. Kişisel çekimlerde giydikleri kıyafet ve aksesuarlar tanıtım yapma amaçlı çekilmiş olmasa bile takipçiler tarafından örnek alınıp yeni bir stil oluşturabiliyor.reçlerinde en çok otel fotoğraflarından faydalanırlar. Bu fotoğraflar, otelin iç ve dış mekanlarını, odalarını ve havuzlarını müşteriye en doğru ve güzel şekilde göstermek için kullanılır. Otel fotoğrafçılığının fotoğrafçılığın başlıca amacı, otelin müşterilerine otel fotoğrafları ile tanıtılmasıdır.

Kişisel Fotoğraf Çekimi İçin Hizmetinizdeyiz

Fotoğraf çekimi yaptırmak için gelin detayları birlikte konuşalım. Düğün fotoğrafçılığına senelerini vermiş birisi olarak ihtiyacınıza hızlı karşılık verebileceğim konusunda garanti veriyorum. Portfolyomu ve instagram sayfamı inceleyip çekim tarzım hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bizimle whatsApp, e-mail ya da telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kişisel çekimlerin yanında çalıştığımız alanlar arasında modelli ürün çekimi , aile çekimleri, söz çekimleri, davetler, profesyonel yemek fotoğrafçılığı. Tekstil ürünü çekimleri, aksesuar çekimleri, iç ve dış giyim çekimleri, e-ticaret siteleri için yaptığımız satış görselleri gibi alanlar da mevcuttur.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.