fbpx

360 Derece Ürün Fotoğraf Çekimi

fotoğraf stüdyosu

360 derece ürün çekimini standart bir ürün çekiminden ayıran en büyük özellik fotoğraf makinesinin ürün etrafında hareket etmemesidir. Bunun yerine ürün dönen bir platform üzerine oturtulur ve kamera bir tripod üzerine yerleştirilir ,yani sabit kalır. 360 derece ürün çekiminin markanıza yaratacağı büyük bir etki vardır, o da tüketice interaktif bir görsel sunduğunuz için, buna paralel olarak verdiğiniz güvendir. Gelişen e-ticaret dünyasında görsellik en önemli unsurdur. Markanızı tanıtmak için ürünlerinizi etkileyici, detaylı, ilgi çekici şekilde sunmak sizi rakiplerinizden bir adım daha ileri taşır. Tüketici ürünü iyi inceleyebilmek ve detaylarına hakim olmak ister. Ürünün sadece fotoğrafını eklemek bunun için yeterli olmayabilir. Bunu 360º ürün fotoğraf çekimi ile kolaylıkla elde edebilirsiniz. 

Biz kendi profesyonel stüdyomuzda bu çekimleri yapabileceğimiz gibi, sizin istediğine bağlı olarak ürünüzü daha iyi yansıtacağını düşündüğünüz bir yerde de bu çekimi yapabiliriz. Fotoğraf çekimlerini isteğinize göre 24-36-48-72 kare olarak yapıyoruz. 360º ürün fotoğrafla işleminin sonucunda siteye eklenen görseller masaüstü bilgisayarlarda çalıştığı gibi sorunsuz şekilde mobil aygıtlarda ve tabletlerde de çalışır.İşletmeler 360° çekim tekniğiyle oluşturulan 3 boyutlu ürün fotoğraflarını reklam bannerlarında kullanabilir.Tanıtım amaçlı dijital platformlarda barkovizyonda sergileme amacıyla kullanılabilir.İmalat, ihracat, ithalat sektöründe sahip olduğunuz ürünlerde 360° fotoğraf kullanmak işletmenize prestij katar.Sipariş üzere üretim yapan bir işletmeyseniz ürün numunesi yerine 360° hareketli ürün fotoğrafı gönderme seçeneği, zaman-maliyet hesaplarınıza katkı sağlar.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.