fbpx

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi

E-ticaret fotoğraf çekimi. Ürün veya hizmetlerinizi online olarak satabilmenizi amaçlamış sistemdir e-ticaret. Bu sistem 1997 yılından beri hayatımızdadır ve gün geçtikçe kullanımı ve popülerliği artmaktadır. Online olarak ödeme yöntemlerinin son derece kolay olması ve bankaların online ödemelerle senkronize bir şekilde çalışmaya başlaması da online alışverişi oldukça kolaylaştırmıştır. Alışverişin bir saatinin olmaması da yine sistemin avantajlarından. Müşteri kendine sunulan ürünleri; detaylı görseller, modelli çekimler ve diğer alıcıların yorumları da dahil bütün ayrıntılarıyla inceleme fırsatına sahip. Hal böyle olunca da ürünü yerinden almak yerine anında inceleyip ödemesini yapmak daha cazip geliyor. Ürün bir kaç gün içinde kapıma gelecek ve eğer beğenmezsem aynı şekilde iade edebilirim düşüncesi alıcıyı rahat hissettiriyor.

E-Ticaretin Önemi

İçinde bulunduğumuz dönemde artık bütün iş kollarının dijital ortamla güçlü bir bağlantısı bulunmaktadır. Özellikle konu reklam ve pazarlama ise. Satıcı ürününü ne kadar çekici kılarsa o kadar fark yaratıyor. Bu nedenle ürün çekimi yaptırmak  vazgeçemeyeceğimiz bir araç. Herkesin bildiği markalardan, pazara yeni arz edeceğimiz bir ürüne kadar bütün ürünlerin pazarlamasını bu şekilde yapmak zorunlu  hale geldi. Online alışveriş ülkemizde özellikle geçtiğimiz on yıldır çok hızlı bir yükselişte. İnsanlar yoğun hayat temposunda iş ve sosyal hayatlarına vakit ayırırken alışverişi artık telefonundan hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilmenin rahatlığını yaşıyorlar. Pandemi dönemiyle birlikte bu rahatlığın biraz da zorunluluk haline geldiğini unutmamak lazım. Elimizdeki telefonlar bizim için artık hem restoran, hem eğlence merkezi hem de binlerce sayfalık bir ürün kataloğu. Bu cazip fırsatın avantajı yanında dezavantajları da var tabi ki : ‘ürün fotoğraftaki gibi görünmüyor’ serzenişi . Bu yüzden ürün çekiminde çalıştığınız kişi çok önemli. Ürününüzü ön plana çıkarırken basit hatalarla alıcının yanılmasını istemezsiniz.

İnstagram’daki butik sayfanız, Twitter’da çekilişini yaptığınız göz alıcı takılar ya da  E-Ticaret sitenizde satmak istediğiniz ürünler. Hepsi için gerekli olan detayları sizinle konuşuyoruz. Ürününüzün ön plana çıkması için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz. Atakent’te bulunan ofisimize bekleriz. Profesyonel fotoğraf çekimi ve  e-ticaret fotoğraf çekimine dair her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçin.

İnstagram sayfamız pixelworksagency’yi ziyaret edin.

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.