fbpx

Medikal Ürün Fotoğraf Çekimi

Medikal ürün fotoğraf çekimi : Medikal ürün nedir ? Kişilerin sağlık problemleri sebebiyle ihtiyaç duyduğu desteği dışarıdan sağlayan ürünlerdir. Bunlar tıbbi elektronik cihazlar da dahil kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bel korseleri, baston veya boyunluk gibi ortopedik ürünlerden, astım için nefes rahatlatıcı elektronik cihazlara kadar geniş bir alanı kapsar. Medikal ürünler hastanelere tedarik edildikleri gibi insanlar kişisel olarak da çok fazla ihtiyaç duyar. Bu ürünler hastaların günlük hayatını biraz daha rahatlatmak amaçlı üretilirler ve günlük yaşamın iyileşmesine büyük oranda katkı sağlarlar. Bu ürünler ayrıca hastaneye gitmeden de bazı sorunları önceden değerlendirebilmemize yardımcı olur.

Örneğin kan şekerinin düştüğünden şüphelenen birisi evde ölçüm yaptıktan sonra risk arz eden bir durum varsa hastaneye başvurabilir. Aynı şekilde tansiyon cihazı da bu konuda iyi bir yardımcıdır. Medikal ürünlere hayatımızda en az bir kere ihtiyaç duymuşuzdur. Sağlıklı bir hayat yaşamak hepimizin en büyük isteği şüphesiz. Sağlığımızın bozulduğu noktada günümüz teknolojisiyle ulaşabildiğimiz pek çok ürün olması bir nebze iyi hissettiren bir imkan.

Medikal ürünler içerisinde kullanımı yaygınlaşmamış fakat sağlıkta çığır açabilecek icatlar da mevcut. Okuduğum bir haberde 2015 yılında geliştirilen bir ürün çok ilgimi çekmişti mesela. Avusturya’lı bilim adamları tarafından, insanları hissedebilen protez bacak üretilmiş. Bacaktaki sinir uçlarını uyaran bu protez sinyallerin beyne iletilmesini sağlamış. Burada daha bir sürü teknik detay vardı tabi ki. Keşke bu tarz teknolojiler maliyetli ve ulaşması zor olmasa da bütün insanlık fayda görse bu icatlardan. Belki de gelecekte o kadar da zor olmaz ne dersiniz ?

Medikal Ürün Çekimleri İçin Bize Ulaşın

Fotoğrafını çekmemizi istediğiniz herhangi bir medikal ürünü stüdyo ortamında isteğinize uygun çekiyoruz. Eğer taşınması zor olan bir üründen bahsediyorsak ürünün bulunduğu mekanda çekimini gerçekleştirebiliriz. İnsan vücuduna takılan veya insanların giydiği ürünleri tercihinize göre cansız manken veya modelli ürün çekimi olarak da gerçekleştirebiliriz. Tercihinize bağlı olarak ürünleri beyaz fonda çektikten sonra dekupe işlemi yapıyoruz. Dekupe işlemini ; fotoğrafı çekilen nesnenin arka plandan kesilerek düz beyaz bir arka plana transfer edilmesi olarak adlandırabiliriz.

İnstagram adresimizden çalışmalarımıza göz atmak için : pixelworkagency

Ön Başvuru Formu

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.