fbpx

Evlenen Çiftlerin Dikkatine: Ev Eşyası Alırken Masif Ahşap Mobilya Tercih Etmek için 7 Neden!

İçindekiler

Yeni bir ev kuruyorsunuz ve mobilyalarınızı nasıl seçmeniz gerektiği konusunda fikre ihtiyacınız var. Evet, itiraf edelim bu yazıda masif ahşabı öveceğiz. Çünkü övülmeyecek gibi değil. Kişiselleştirilmiş, şık ve uzun ömürlü mobilyalar için neden masif ahşap seçmeniz gerektiğini 7 maddede açıklıyoruz!

Dayanıklı ve Kalitelidir

Uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklıdırlar. Şarap gibi yaş aldıkça güzelleşen bir yapıları vardır. Biraz ağır ve sert bir mizaçları olsa da tanıyınca çok seversiniz.

Kolay kolay kırılmazlar, nazlanmazlar. Verdiğimiz paraya değdi dedirtecek kadar kalitelidirler. Bu yüzden de kullan at mobilyalar gibi iki senede bir değiştirmek için bütçe ayırmak gerekmez. Uzun vadede kara geçirirler.

alternatif metin

Şık ve Estetik Görünür

Adeta bir klasiktir bu yüzden modası asla geçmez. Modası geçmeyeceği ve yıllar sonra hala kullanılabilecek kadar sağlam oldukları için de değiştirme ihtiyacı hissettirmez.

Şık, zevk sahibi ve estetik bir görüntüsü vardır. Üstelik yarattığı estetikle minimal bir dekorasyonu sanatsal bir şekilde ortaya koyar.

alternatif metin

Doğal ve Sağlıklıdır

Ağacın dokusunu yansıtan masif ahşap, doğallık açısından müthiş bir etki yaratır.

HDPE, LDPE, PP, PVC, ABS, PLA gibi kimyasal tepkimelere neden olan maddeler, kimyasal boyalar ve petro kimyevi maddeler içermez. Bu yüzden doğal olduğu kadar sağlıklıdır.

Sağlıksız kaplamalardan, dayanıksız malzemelerden, tekdüze tasarımlardan sıkılanlar için doğanın ve doğalın güzelliğini yaşama fırsatı sunar.

alternatif metin

Samimi ve Kullanışlıdır

Görünümleriyle bolca huzur verir. Samimi ve sıcak bir ruhu vardır. Bu yüzden her yerde her amaç için kullanılmaya uygundur.

Hatta doğru ürünler seçildiği takdirde suyla temas edilen alanlarda bile kullanılabileceği unutulmamalıdır. Ne de olsa yelkenlilerin güverteleri de ahşap kaplıdır.

alternatif metin

Kötü Koku Yapmaz

Doğal olduğu ve nefes aldığı için kötü koku yapmaz. Genelde evlerde olabilen nem ve rutubet kaynaklı kokuları engeller.

Ayrıca belli oranda nemi de muhafaza ederek de mantar, böcek, küf gibi istenmeyen durumların oluşmasını engeller.

alternatif metin

Özel Tasarıma Uygundur

Endüstriyel, seri üretim ve fabrikasyon mobilyaların boğduğu evlerimiz için müthiş bir alternatiftir. Çünkü özel tasarıma, kaliteli işçiliğe ve butik üretime çok uygundur.

alternatif metin

Kaldı Mı Böyle Bir Seçenek Diyenler İçin: MOBIDICK

Cevap veriyoruz: Evet! MOBIDICK, özel tasarım ahşap ürünleriyle, her sene eskiyen, modası geçen fabrikasyon mobilyalarınızın yerine sağlam, dayanıklı, yaş aldıkça güzelleşen kişiselleştirilmiş, butik üretim mobilyalar koyuyor.

Yaratıcı tasarım ve doğallığı size uygun fiyatlara ulaştırıyor. Üstelik bunu ahşap görünümle değil, ağacın ta kendisi ile yapıyor. Mobidick.co, profesyonel bir tasarım ekibi ve ağaçları çok iyi tanıyan ustalarla çalışıyor. Gelen siparişler üzerine kişiselleştirilmiş tasarımlar yapıyor ve en uygun malzemeleri seçip, onları fabrikasyondan uzak tutarak doğal tasarımlarla işliyor.

Alıntıdır;
https://dugun.com/dugun-organizasyon/makaleler/yeni-evlenenlerin-dikkatine-ev-esyasi-alirken-masif-ahsap-mobilya-tercih-etmek-icin-7-neden-1701

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.