Tag archive for : fotoğrafçı

Kimileri, fotoğraf çekmenin ‘ışığı kullanarak yazı yazmak ve tarihe not düşmek’ olduğunu söyler. Çünkü çekilen fotoğraf, içinde binlerce anıyı ve duyguyu barındırır. Fotoğrafların en değerli yanı; yıllar sonra dahi baktığınızda, fotoğrafta sadece kameraya bakıp gülümseyen birini görmemenizdir. Fotoğrafta görünmeyen yerleri de anımsarsınız. O anın size hissettirdiklerini de… Zamana karşı olan direnişinizi ve nasıl değiştiğinizi de… devamı..

Düğün gününde en şık hallerinde boy gösterebilmek için damatlar da gelinler kadar özenli ve vücut tiplerine uygun giyinmeliler. Kilolu, zayıf veya kısa boylu bir damat olabilirsiniz. Ama vücut tipinize uygun bir damatlık seçimiyle rahatsız olduğunuz tüm özelliklerinizi neredeyse tamamen kapayabilirsiniz.

Daha Fit ve Zinde Görünmek İçin

Kilolu damatlar için kruvaze takımlar çok uygun olacaktır. Önü üst üste binen, ceketli kruvaze takımlar yeniden moda olmaya başladı. Bu tarz ceketlerin avantajı göbek kısmınızı kamufle etmesi olacaktır. Ancak seçiminizi yaparken modern bir tasarım seçmeye özen gösterin. Çünkü yeniden yorumlanan kruvazeler daha fit ve düğme yerleri, üst üste binme mesafesi gibi detayları daha genç ve güncel. Aksi takdirde bu seçim sizi daha da hantal ve yaşlı gösterecektir. (daha&helliip;)