fbpx

Düğün Fotoğrafçısı İstanbul!

istanbul düğün fotoğrafı

İçindekiler

Düğün Fotoğrafçısı İstanbul : Düğünler, özellikle kadınların yıllarca hayalini kurduğu ihtişamlı törenlerdir. Zamanı gelene kadar üzerine detaylıca düşünüp titizlikle plan yapılması gereken yüzlerce detayı vardır. Bu serüven evin içinden başlayıp düğün salonuna kadar gider. Mobilyaların seçilmesi, duvardaki boyanın rengi, düğün salonunun yeri veya gelinlikle ilgili detaylar. Seçeceğiniz her şey uzun zamanlar sizinle birlikte yaşayacaktır. Bunlardan eskiyenleri veya artık içinize sinmeyenleri değiştirebilirsiniz fakat düğün fotoğraflarınız hayatınızın sonuna kadar sizinle kalacaklar. Çiftler kendileri için son derece özel olan bu güne dönüp baktıklarında gülümseyerek hatırlayacağı, kusursuz fotoğraflar görmek isterler. Bu yüzden fotoğrafçı arama süreci son derece titizlik gerektiren bir süreçtir. Başkalarının fotoğraflarına bakılır, internette yüzlerce sayfa gezilir. İnsanın kafasında canlandırdığına yakın bir konsept bulması oldukça zordur.

istanbul düğün çekimleri
istanbul düğün çekimleri

Özellikle bahar ve yaz aylarında doğanın canlanmasıyla dış çekimler evlenen çiftlerin favorisi oluyor. Ormana karışarak yeşilin içinde, kumların arasında ayaklarınıza denizin köpüğü vururken veya güneşin batışının en güzel göründüğü anlarda. Doğada olup da doğal görünmemek imkansız gibi bir şey, sizi anlayan bir düğün fotoğrafçısı arkadaşınız da varsa çekimler bir yerden sonra zaten bir sorumluluk olmaktan çıkıp bir eğlenceye dönüşüyor. Siz yeter ki gülümseyin. 🙂

İstanbul’da düğün fotoğrafçısı olmak  ve çekimlerinizin İstanbul’da yapılması büyük bir şansı içinde barındırır. O şans İstanbul’un kendisidir. Çekim yapabilecek sayısız alan vardır, bazı mekanlar sadece fotoğraf çekimi için ayrılmıştır. İstanbul düğün fotoğrafçısı Ersin Aydın ile doğal mekanlarda olduğu kadar tercihinize göre görkemli tarihi mekanlarda da eşsiz çekimler yaptırabilme şansına sahipsiniz. Mekanlara göz atmak için portfolyo sayfamı ziyaret edebilirsiniz. Sizinle çekim yapabileceğimiz mekanlardan ‘bazılarını’ aşağıya bırakıyorum.

İstanbul Dış Çekim Mekanları

       ANADOLU YAKASI

  • Fenerbahçe Parkı / Fenerbahçe – Kadıköy
  • Kuzguncuk Sahil – Boğaz Manzarası (Gün Batımı ve Gece Çekimi)
  • Küçük Çamlıca Tepesi / Üsküdar
  • Büyük Çamlıca Tepesi / Üsküdar
  • Hidiv Kasrı / Beykoz

        AVRUPA YAKASI

  • Balat Sokakları / Fatih
  • Galata Kulesi / Karaköy
  • İstiklal Caddesi / Taksim
  • Yıldız Parkı / Beşiktaş
  • Sazlıdere Barajı / Kayabaşı

İnstagramdan bizi takip etmeyi unutmayın.

Düğün Fotoğrafçısı İstanbul / Ersin Aydın https://www.instagram.com/ersinaydinphotography/

 

 

 

 

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.