fbpx

DÜĞÜN SEZONUNUN EN ŞIK DAMADI OLMAYA HAZIR MISIN?

İçindekiler

Cengiz İnler damatlık modelleri ile sezonun en şık damadı olmaya hazır mısın ? Birbirinden farklı gelinlik modellerinin yanı sıra son zamanlarda damatlıklarda da birbirinden farklı şık modeller sergilenmektedir. Bu süreçte sektörde imza ürünlere sahip olan Cengiz İnler markasının damatlık modelleri son zamanlarda çok fazla talep görmektedir. Özel günlerinizi taçlandırmak, şıklığınız şıklık katmak istiyorsanız Cengiz İnler smokin ve damatlık modelleri tam size göre.

Klasik ve Modern Çizgiler Bir Arada

Damatlık Düğün gününüzde tüm gözlerin sizin üzerinizde olduğunu bilmek son derece mutluluk vericidir. Bu mutluluğun yanında bir de tatlı bir stres söz konusudur. Düğün gününden önce yapılan birçok farklı hazırlık süreci bulunmaktadır. Bunların içerisinde en önemli süreçlerin başını gelinlik ve damatlık seçimi gelmektedir. Damatlık seçiminde klasik bir tarz veya modern bir çizgide smokinler tercih edilebilir. Her tarza hitap eden geniş ürün çeşitliliği ile zengin kumaş, özel dikiş detayları ve son moda kesimlerle usta bir işçilikle işlenen smokinler özel gününüzde unutulmaz bir iz bırakmanızı sağlayacaktır. Klasikten modern çizgilere vintageden çağdaş tarza kadar geniş bir yelpazede seçenek sunmaktadır.

Damatlık modelleri seçiminde tarzın yanı sıra rahatlıkta son derece önemlidir. Damatlık Düğün gününde rahat bir şekilde yürümeniz ve kolay bir şekilde hareket etmeniz en özel gününüzü çok daha keyifli hale getirecektir. Bunun için de kullanılan kumaş son derece önemlidir.

Damatlık Set Modelleri

Damatlık setlerinde tüm parçaların bir uyum içerisinde olması son derece önemlidir. Seçtiğiniz tüm ürünlerin bir bütünlük oluşturması ve bunu şık detaylarla süslemek en özel gününüzde sizi kusursuz gösterecektir. Damatlık set içerişine dahil olan ürünler ile birlikte tüm damatlık alışverişinizi sizin için belirlenen kombin ile oluşturabilirsiniz. Damatlık set modellerinin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisi uygun fiyat ve sizin için uzman tasarımcılarımız ve stilistlerimizin hazırladığı benzersiz kombinler olmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Damatlık Renkleri

Damatlık modellerindeki renk seçimlerinde kış ve yaz düğünü olmasına göre tercihler yapılmaktadır. Koyu veya açık renklerin tercih edilmesi düğünün olduğu yere ve zamana göre değişebileceği gibi kişinin zevklerine göre de değişmektedir. Son zamanlar koyu renkler olan siyah ve lacivert renklerin yerine damatlar farklı renkleri de tercih etmektedirler. Lacivert, bordo, gri, krem ve beyaz gibi farklı damatlık renk seçenekleri de son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Geniş renk seçeneklerinin olduğu Cengiz İnler erkek klasik giyimde istediğiniz rengi bulabilirsiniz.

Cengiz İnler Damatlık Aksesuarları

Cengiz İnler erkek klasik giyim mağazalarında erkeğe dair her şey vizyonu ile aranan tüm ürünler bulunmaktadır. Damat için ayakkabı, gömlek, yelek, çorap, ceket, pantolon, kuşak, kemer, yaka aksesuarları, kravat ve papyon gibi damatlık aksesuarları bulunmaktadır.

Cengiz İnler ile Kolaylık ve Şıklık Bir Arada: Cengiz İnler Online Mağaza

Düğün sürecinde en yorucu ve zaman alan kısım olan alışveriş anında damatlık alışverişinde Cengiz İnler sizlerle. cengizinler.com  ile damatlık alışverişini en kısa sürede ve en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Aynı gün kargoda özelliği ile istediğiniz damatlık adresinize gelsin.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.