fbpx

Sarıyer Düğün Fotoğrafları Elif ve Aytaç

düğün fotoğrafları

İçindekiler

Elif benim liseden sınıf arkadaşım 3 yıl boyunca aynı sınıfta okumuş aynı hocalardan ders almış aynı okuldan mezun olmuştuk. Yıllar yerinde durmuyor her sene çoğumuzun hayatında çok önemli kararlar aldığı anlar oluyor Elif’se hayatının en önemli kararlarından birisini almış evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Geçen yıl ablası Esra için mesaj atmış bu sefer kendi düğünü için evleniyorum diye mesaj atınca şaşırdığım kadar da sevinmiştim. Fotoğraflarımı sürekli beğenerek takip ettiğinden çoğu çiftimin ismini, çekim mekanını ve diğer detayları ezbere biliyordu. Fotoğrafa değer veren çiftlerimden bir tanesi daha çıkmıştı karşıma ve benim için gerisi çok kolay olucaktı.. Düğün fotoğraflarını düğünden önce çektilmesini isteyerek de çok doğru bi karar almıştı Elif. Fotoğraf Çekimi mekanı için epey kararsız kaldık çekim yaklaşınca benim önerime sıcak bakmaya başladı ve çekimi Belgrad Ormanı, Garipçe ve Kilyos sahilde yapma kararı aldık. Nisan ayında çekim yapıcağımız için şanslıydık hava ne çok sıcak olucaktı ne çok soğuk. Güneş 19:00 civarında batacağı için çekim içinde bi hayli zamanımız olucaktı. Çekim için belirlediğimiz yerlerde yavaş yavaş keyfini çıkara çıkara çekime devam ettik.
Yetişmemiz gereken bir düğün yoktu 🙂 Çekim bu şekilde de ilerledi Kilyos sahilinde gün batımının eşsiz manzarası eşliğinde çekimi bitirdik..

belgrad ormanı düğün fotoğrafları

sariyer-dugun-fotograflari-7

sariyer-dugun-fotograflari

sariyer-dugun-fotograflari-3

istanbul düğün fotoğrafları

sariyer-dugun-fotograflari-4

sariyer-dugun-fotograflari-5

sariyer-dugun-fotograflari-6

Daha fazla düğün fotoğrafı için portfolyomu ziyaret edebilir. Benim Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için düğün fotoğrafçısı linkini ziyaret edebilirsiniz.

Düğün Fotoğraf Çekimi Bilgi ve Rezervasyon için: info@ersinaydin.com.tr
İletişim: 0532 161 83 83
Güncel düğün fotoğrafları için instagram: instagram.com/ersinaydinphotography

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldursanız, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.