Tag archive for : düğün fotoğrafçısı

Kimileri, fotoğraf çekmenin ‘ışığı kullanarak yazı yazmak ve tarihe not düşmek’ olduğunu söyler. Çünkü çekilen fotoğraf, içinde binlerce anıyı ve duyguyu barındırır. Fotoğrafların en değerli yanı; yıllar sonra dahi baktığınızda, fotoğrafta sadece kameraya bakıp gülümseyen birini görmemenizdir. Fotoğrafta görünmeyen yerleri de anımsarsınız. O anın size hissettirdiklerini de… Zamana karşı olan direnişinizi ve nasıl değiştiğinizi de… devamı..

Düğün Fotoğrafçısı ‘nın Covid 19 Hakkındaki Görüşleri. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19, her anlamda zor günler yaşanmasına sebep olmuş durumda. Sağlığımızın tehdit altında olduğu bu günlerde, hayat adeta durma noktasına gelerek birçok kısıtlanma tedbir amacı ile uygulanmaya başlandı. Örneğin; ulusun varlığını tehdit eden pandemi sebebi ile eğitim her kategoride online olarak verilmeye başlandı. Yurtdışı devamı..

Düğün gününde en şık hallerinde boy gösterebilmek için damatlar da gelinler kadar özenli ve vücut tiplerine uygun giyinmeliler. Kilolu, zayıf veya kısa boylu bir damat olabilirsiniz. Ama vücut tipinize uygun bir damatlık seçimiyle rahatsız olduğunuz tüm özelliklerinizi neredeyse tamamen kapayabilirsiniz.

Daha Fit ve Zinde Görünmek İçin

Kilolu damatlar için kruvaze takımlar çok uygun olacaktır. Önü üst üste binen, ceketli kruvaze takımlar yeniden moda olmaya başladı. Bu tarz ceketlerin avantajı göbek kısmınızı kamufle etmesi olacaktır. Ancak seçiminizi yaparken modern bir tasarım seçmeye özen gösterin. Çünkü yeniden yorumlanan kruvazeler daha fit ve düğme yerleri, üst üste binme mesafesi gibi detayları daha genç ve güncel. Aksi takdirde bu seçim sizi daha da hantal ve yaşlı gösterecektir. (daha&helliip;)

Farklı kültürleri tanımak gerçekten çok güzel, özellikle kendi milletinizden olmayan birinin düğün fotoğraflarını çekiyorsanız. Daha önceden bir japon çiftimizi çektiğim için içim çok rahattı, çekim günlerini bir ay önceden saymaya başlamıştım. Ayako ve Kazuhiro benim 2. japon çiftim 2013 yılında Haruko ve Takaaki’nin düğün fotoğraflarını çekmiştim. Japonya’dan bir rezervasyon maili gelince kalbim küt küt atmaya devamı..

Merhaba, 28 yaşında İstanbul’da yaşayan bir düğün fotoğrafçısı yım. Üniversitede hobi olarak başladığım fotoğraf hayatım, öğrenimim boyunca devam etti. Üniversite bittiğinde tek beklentim iş hayatımın renkli olmasıydı. Bilgisayar Programcılığı mezunu olduğum için sürekli ofis ortamında çalışmam gerekiyor oysa ben kendimi doğaya ait hissediyordum.. Bu yüzden üç senelik kurumsal hayatımı, takım elbisemle beraber çöpe atıp düğün devamı..